Logotyp för Finreg Solutions

Enkelt, kostnads­effektivt och transparent

Med eAktiebok får du en enkel och smart lösning för att samla och hålla koll på din aktiebok, ägardata, avräkningsnotor och emissioner.

Investera i framtidens företag

eAktiebok har en lång erfarenhet att hjälpa bolag växa för att sedan kunna ta klivet vidare i utvecklingen, därför har eAktiebok lanserat en plattform för equity crowdfunding i onoterade bolag

Digital lösning för loggboks­hantering

Med MCLogg kan ni bland annat förbereda utkast till loggböcker i förväg, använda exempelformuleringar och få påminnelser för viktiga händelser.

Digital hantering av insider­information

MCLogg Adviser är till utseende och funktion mycket lik MCLogg men speciellt anpassad för rådgivare.

Möt teamet på FinReg

Mikael Renck

Mikael Renck

Founder & CEO

 

+46 40 79757
support@finregsolutions.se

Josefine Wahlqvist

Josefine Wahlqvist

Equity Manager

 

+46 79 006 31 91
josefine.wahlqvist@finregsolutions.se

Erik Thorell

Erik Thorell

Sales Manager

 

+46 70 438 97 59
erik.thorell@finregsolutions.se

Joakim Johanesson

Joakim Johanesson

Marketing Manager

 

+46 79 092 97 30
joakim.johannesson@finregsolutions.se

Sara Sakhnini

Sara Sakhnini

Paralegal

 

+46 79 006 85 51
sara.sakhnini@finregsolutions.se

Erik Lindström

Erik Lindström

Sales Representative

 

+46 79 585 23 58
erik.lindstrom@finregsolutions.se

Mara Pop

Mara Pop

Technial Lead

 

+46 40 797 57 
mara@eaktiebok.se

Iulia-Andrea Codau

Iulia-Andrea Codau

Front-end Developer

 

+46 40 797 57 
Iulia@eaktiebok.se

Emil Lundgren

Emil Lundgren

Customer Relations Manager

 

+46 70 935 69 46
emil.lundgren@finregsolutions.se

Anna Andersson

Anna Andersson

Marketing Coordinator

 

+46 72 601 23 48
anna.andersson@finregsolutions.se

VILL DU BLI INSPIRERAD?

TILLVÄXTRESAN är en podd där du som lyssnare får lära känna en intressant och framgångsrik person på djupet. Du får höra deras spännande och inspirerande tillväxtresor, från hur allt började till idag. Värdefulla tips och nycklar med spännande historier.

Fokusämnen i podden är tech, start-up, entreprenörskap, finans och givetvis tillväxt!

Programvärd är Anna Andersson

VI SLÄPPER ETT AVSNITT VARJE MÅNAD!

Samarbetsförfrågningar, feedback eller gästförslag till Podden

Kontakta gärna vår Marknadsavdelning: +46 40 79757 eller skicka ett mejl till marketing@finregsolutions.se

Kontakta oss

+46 (0)40 797 57

FinReg Solutions 

Frans Suellsgatan 2
211 22 Malmö

Öppettider

Måndag – Fredag 08.00-17.00

 

E-post

support@finregsolutions.se

Sociala kanaler