Logotyp för Finreg Solutions

Enkelt, kostnads­effektivt och transparent

Med eAktiebok får du en enkel och smart lösning för att samla och hålla koll på din aktiebok, ägardata, avräkningsnotor och emissioner.

Investera i framtidens företag

eAktiebok har en lång erfarenhet att hjälpa bolag växa för att sedan kunna ta klivet vidare i utvecklingen, därför har eAktiebok lanserat en plattform för equity crowdfunding i onoterade bolag

Digital lösning för loggboks­hantering

Med MCLogg kan ni bland annat förbereda utkast till loggböcker i förväg, använda exempelformuleringar och få påminnelser för viktiga händelser.

Digital hantering av insider­information

MCLogg Adviser är till utseende och funktion mycket lik MCLogg men speciellt anpassad för rådgivare.

Möt teamet på FinReg

Mikael Renck

Founder & CEO

+46 40 79757

support@finregsolutions.se

Mara Pop

Technical Lead

+46 40 797 57

mara@eaktiebok.se

Erik Thorell

Sales Manager

+46 70 438 97 59

erik.thorell@finregsolutions.se

Josefine Wahlqvist

Equity Manager

+46 79 006 31 91

josefine.wahlqvist@finregsolutions.se

Emil Lundgren

Customer Relations Manager

+46 70 935 69 46

emil.lundgren@finregsolutions.se

Sara Sakhnini

Paralegal

+46 79 006 85 51

sara.sakhnini@finregsolutions.se

Anna Andersson

Marketing Coordinator

+46 72 601 23 48

anna.andersson@finregsolutions.se

Vlad Balacescu

Junior Backend Developer

+46 40 797 57

support@finregsolutions.se

Ciprian Lupascu

Frontend Developer

+46 40 797 57

support@finregsolutions.se

Är du vår nästa kollega?

Håll utkik på vår karriärsida eller skicka en spontanansökan till oss!

Kontakta oss

+46 (0)40 797 57

FinReg Solutions 

Frans Suellsgatan 2
211 22 Malmö